Piaski Gostyń

Piaski Gostyń
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Dzieci z grupy Bajkowe Ludki cierpliwie czekały na śnieg by móc ulepić pierwsze śnieżki i bałwana. Gdy biały puch wreszcie do nas zawitał, wybrały się na spacer i powitały zimę z prawdziwego zdarzenia. Zabawa na śniegu dostarczyła dzieciom wiele radości. Bajkowe Ludki nie zapominają w tym trudnym dla zwierząt okresie o dokarmianiu ptaków. Dzieci przynoszą ziarna zbóż i na bieżąco uzupełniają karmnik by nigdy nie było w nim pusto. Wróble i sikorki ochoczo zajadają pozostawiony pokarm, a dzieci mają możliwość podziwiania kolorowych, pierzastych przyjaciół. Dokumentacja zdjęciowa – Galeria – Zabawy na śniegu 2018.

Dnia 7 stycznia 2018r. dzieci z grupy Bajkowe Ludki wzięły udział w I Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd ,,Dzieciątku Bożemu śpiewajmy” w Ochronce w Podrzeczu. W kategorii 3-latków wręczono cztery wyróżnienia, wśród których był :
-Adam Dymarczyk z Przedszkola Samorządowego z Oddziałami Integracyjnymi w Piaskach oddział Strzelce Wielkie. Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu za odwagę i piękne wykonanie kolęd. Dokumentacja zdjęciowa- Galeria – Konkurs kolęd 2018r.

W dniu 14.01.2018r odbył się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Fundacja WOŚP zbierała pieniądze na wsparcie dla podstawowych oddziałów neonatologicznych, aby wyposażyć je w stanowiska do resuscytacji noworodków, nowoczesne inkubatory, aparaty do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, pompy infuzyjne, specjalistyczne aparaty USG oraz pulsoksymetry. W tak ważnym dniu nie mogło zabraknąć występów naszych przedszkolaków , które w niedzielne popołudnie przedstawiły program artystyczny pt „ Ole, ole wszyscy bawimy się” , za który otrzymały gromkie brawa. Dokumentacja zdjęciowa- Galeria- WOŚP 2018r.

12.01.2018r już od rana zebrały się wszystkie dzieci z grupy Bajkowe Ludki , które z dobrymi humorami wyruszyły na wycieczkę do ” Bajkowego Świata” – sala zabaw Gostyń. Zjeżdżalnie, drabinki,aseny z kolorowymi kulkami sprawiły dzieciom wiele radości. Uśmiechnięci i zadowoleni powrócili do przedszkola. Dokumentacja zdjęciowa- Galeria- Wycieczka do Bajkowy Świat.

Zobacz nasze starsze artykuły o architekturze:

About the author